Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Föld alatt/ Muni Metro

2 posters

Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Vas. Szept. 01, 2013 8:49 am

Közös helyszíne a Sunset Kerületben lévő metró állomásoknak. Elegánsan csempézett szürkés megállókban az új Breda modellek csapják a jellegzetes zajukat.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Vas. Szept. 01, 2013 9:06 am

Sikerült elvégezni a tervezett feladatokat, igaz elég sok utazással járt, de meg vannak a leletek, amikről majd munkát kell írni, a határidő még optimálisan messze van, de szükségesnek látszott az alapanyag beszerzése, a lehető leggyorsabban. A visszaúton nincs tervben semmilyen kitérő, nincs szükség semmire, felesleges lenne megállni. Lassan felemelem a tekintetem és körbe nézek a körülöttem lévőkön, miközben enyhén oldalra fésülöm kezemmel a hajam arra gondolok, hogy mennyire nem optimális nekem a nagy tömeg, megzavar.
~ Túlságosan ragaszkodom a saját szabályaimhoz, próbálok mindent kontroll alatt tartani, amit csak tudok. Nem feltétlenül hiba, de mindenesetre néha zavaró... Lényegtelen.
Még egyszer oldalra tekintek, hogy érzékelhessem, ha jön végre a metró.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Vas. Szept. 01, 2013 9:18 am

szánalmas
szívás
zsongás
kínos
be lehet kapni



A Laguna Hondában ma is kedvesek voltak veled mint mindig, az ilyen rehabbal egybe kötött kórházak mindig valahogy békésebbek. Ugyan már nem nyugtathatnak a seszínű falak és a csönd legalább a dolgoddal végeztél mára. De most jön a kedvenced...

Már messziről hallani a Bredát, az új szerelvények ellen léptek fel, ormótlan, hangos gépek. De az újságok állítják, hogy a pont-com-robbanás miatt szükség volt rájuk. Legalább jó előre tudod, hogy mikor érkezik. Még talán egy megállóba távra is lehet, de az emberek elkezdenek mocorogni. Vad hangjára gyűl a vadász és megindul egy kis lökdösődés, fáradt dolgozók és a nyugdíjas osztály csap össze a jobb helyekért. de az epikus csatában egy egy vállsúrlódásnál nem történik több. Segítik a gyengéket és perverz harmónia üli meg a megállót mikor megtalálod a helyed valahol a tömeg közepén.

A méla várakozásból is csak az zökkenthet ki, hogy két szer is hangos fékcsikorgást hallasz az alagútból, ami fájdalmasan dörömböl a dobhártyákon mind a két alkalommal. Előfordul manapság de mégse kellemes.


A hozzászólást Álom összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 06, 2013 11:58 am-kor.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Hétf. Szept. 02, 2013 4:21 am

Az új fajta szerelvényeket már messziről lehet hallani, arrébb sétálok az egyik ajtó felé, még mielőtt megállna a kocsi. De így sem sikerül elég előnyt szereznem, rossz időpontot választottam az utazásra, az órámra nézek és leolvasom az időt, máskor úgy kell időzítenem, hogy ne a hazainduló munkásokkal együtt végezzek. Mikor valaki akár véletlenül is hozzámér, arrébb húzódok.
~ Irritálnak. A sok ember, a tömeg, a közelségük nem zavarna, de a közvetlen kapcsolat már sok. Legközelebb mindenképpen figyelnem kell az időzítésre.
A fékezések után lassan kinézek oldalra az alagútba, hogy még ha keveset is valamit láthassak. Nem feltételezem, hogy bármilyen probléma is adódna, de a vonat mozgásából megpróbálom megállapítani, hogy lehet-e még több ilyen hangos és hirtelen lassulásra számítani.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Pént. Szept. 06, 2013 11:10 am

A bódító melegben látod lassan berobogni a metró kocsikat gyors egymás utánban. De ahogy megindul a tömeg az ajtók köré hirtelen úgy érzed harapni lehet a levegőt, első pillanatban a szemed pedig csak annyit észlel, hogy változtak a színek. A következőben észre veszed, hogy a tömeg körülötted mintha csak az '50 évek munkásaiból verődne össze, kopott, poros ruhában. Közöttük néhány nővér tolakodik a helyért egy ősrégi szerelvényre ami legalább olyan böszme mint a friss Bredák és a festése a barna és a sárga színek kombinációjában pompázik. De amint a tömeg betúr a szerelvénybe az belül újra a mai szürke arcokkal van tele és az új szerelvény hagyja el a megállót.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Pént. Szept. 06, 2013 11:45 am

A külső körülmények egyre rosszabbak, lassan kezd zavarni az utazás hossza és minősége. Ennek önkénytelenül is jelét adom, talán kívülről figyelve, mintha türelmetlen lennék, főleg a felszállásnál. Hirtelen veszem észre a környezet megváltozását, elsőre eszméletvesztés közeli tünetekre következtetek, de a könnyen rájövök, hogy még stabilan állok a lábamon, ez valami más. Figyelem a munkásokat és a fehér ruhás nővéreket, de egy pillanat múlva eltűnnek. Megállok és finoman két ujjammal megdörzsölöm a szemeim, majd folytatom tovább az utam.
~ Egyre többször fordulnak elő hallucinációk. Biztos, hogy senki más nem látta ezt rajtam kívül. Ráadásul semmilyen oka sincs, hogy ez történjen velem, egyszerűen nem illik a többi tünet együttesébe. Lassan nem halaszthatom tovább az ügyet és el kell mennem vizsgálatra. De teljesen felesleges, ha egyáltalán nem is kezelhető...
Egyelőre még az is valószínű, hogy csak átmeneti rosszullét következménye volt a kép, ezért nagyobb levegőket veszek ha van rá időm.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Pént. Szept. 06, 2013 12:11 pm

A metrórón zötykölődve, kényelmes unalmadba süllyedve nem lehetsz biztos a dolgodban. Hallucináció volt ez vagy csak elaludtál egy pillanatra. Ki tudhatja. te minden esetre már hazafelé száguldhatsz ezen a csodálatos gépen, ami néha oknélkül nagyot lassít. Hirtelen az előtted lévő srác mezes polóján megkavarodnak a betűk:
"Mindig van lejjebb"
De amint visszagyorsul a villamos a betűk ismét a vélhető tulajdonosát hirdetik:
"J. Posada"
Majd a vagon kiront a napfényre a Sunseten.Ahogy egy hölgy véletlen kicsit összekoccantja veled a vállát, bocsánatot kér, majd a barna fürtök visszalebbenek és el is takarják az arcát mielőtt megláthatnád.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Pént. Szept. 06, 2013 12:41 pm

A metró menet közben is olyan gyorsan és hirtelen fékez, aminek látszólag nincs értelme, teljesen felesleges lépés, de bizonyára szüksége, a járművek vagy a vonalak minősége miatt. Az egyik ilyen fékezésnél látok meg egy feliratot felcserélődni.
~ Ez nem lehet hallucináció ~ döbbenek rá ~ mivel ez nem az én gondolatom, nem korábbi emlék, idegen és furcsa. Idegentől származik... de nem lehetek biztos semmiben, valami van velem, mentálisan.
A napfény határozottan jobb körülményeket biztosít, és még van időm átgondolni is a dolgokat. Mikor valaki nekem ütközik, de elnézést kér nyugodt hangon válaszolok.
- Nem történt semmi... - válaszolok röviden és gyorsan.
Majd ránézek a térképre, a megállók sorrendjére, hogy megállapíthassam, valószínűleg mikor érek az állomásra.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Vas. Szept. 08, 2013 10:09 am

Mikor fáradó szemeiddel a térképre lassan felismered, hogy merre haladhatsz, nem sokára jön az Ocean sugárút és onnan már csak egy fél óra haza. De ahogy nézed a térképet hirtelen mintha mélyülne az ábra és belezuhansz a képbe.
Mintha csak két lépcsőfokot ugrottál volna le  megérkezel a metró megállójába, egy felszíni megállóhely a Victori utcánál, húsz percre hazulról. Előbb tudod ezt mielőtt látnád a házakat kinőni a földből, egy kétdimenziós vázlatból lassan körbenő a világ és magához ölel. Már tudod merre kell menni, de a naplemente már a hátadban pislákol. Tudod már, hogynemsokára beköszönt az este, mikor mélyet kordul a gyomrod.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Hétf. Szept. 09, 2013 8:40 am

Ahogy a térképre nézek egy újabb meglehetősen erős kép villan fel, különösen furcsa hallucináció. Mire ismét érzem, hogy képes vagyok módosulás nélkül felmérni a külvilágot már egy teljesen más helyen vagyok. Veszek egy nagy levegőt, és próbálok hideg fejjel gondolkozni, de még mindig nem tiszta teljesen a kép. Egyelőre teljesen instabil vagyok, ennek tudatában kell lennem.
~ Rendben. Ez nem csak egyszerű rövid képsorozat, ez egy komolyabb tünet. Ráadásul kiestem az időből, nincsenek információim hol voltam és mit csináltam. Magamban vagy másban is kárt tehettem. Komolyabb fizikai elváltozás lehet az oka, vagy valamilyen erős toxin, ami a szervezetembe jutott. Logikus lépés, hogy valahogy haza jutok, eszek, majd ha már összeszedtem minden információt felhívjam a klinikát... Már ha eljutok addig.
Először utazási lehetőséget keresek, taxit a közelben, ha nem találok akkor az egyik szokásos számot hívom fel. Megadom a címem és haza vitetem magam. Veszélyes lenne egyedül az utcán elindulnom, vagy tömegközlekedéssel mennem. A sofőrt kérem, hogy figyeljen rám, nem vesz-e észre hirtelen változást rajtam.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Kedd Szept. 10, 2013 11:22 am

Sikerül összeszedned a gondolataidat a kis kihagyás után, de azért még kicsit kótyagos maradsz, a szemeid fáradtan tartják magukat mikor észre veszed, hogy a Aptos Parknál parkol egy taxi egy utcányira majdnem. Sok taxi nem mozog annyira a környéken, de azért egy-kettő mégis előfordul a napokban.

// Nem cifrázom túl, most csak ennyi:D Holnap nem nagyon leszek, de ha tehetem azért délután még megpróbálok írni, ha lesz mire.//
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Szer. Szept. 11, 2013 9:56 am

Ahogy körülnézek érzem, hogy fáradt is vagyok, elég nagy mennyiségű idő és energia esett ki ahhoz, hogy komolyan vegyem a problémát. Nem nevezném ezt megdöbbentő felismerésnek, talán kiemelt fontosságú problémának, amit meg kell oldani. Gyors tempóban indulok el az utcán a taxi felé. Megpróbálok koncentrálni, hogy minden lépésem, mozdulatom tudatos legyen és ne essek ki újra, amíg a kocsihoz nem érek. Ha sikerül elérnem addig akkor felmérem a sofőrt, első sorban az arcáról próbálom leolvasni a főbb jellemvonásait. Majd a testbeszédéből próbálom leszűrni a gondolkodásmódjának egyes elemeit.
- Jó estét. El tudna vinni?


//Lesz mire írnod Very Happy De most én se tudtam sokat kihozni belőle.//
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Kedd Szept. 17, 2013 9:04 am

Nem okoz gondot a taxi megközelítése, kicsit fáradtak a tagjaid és elsőre agyban sem pörög annyira minden de a friss levegő és sietség megteszi a hatását és meglehetősen frissen hajolhatsz a taxishoz.

Föld alatt/ Muni Metro Oldmandriving_zpsc22a2c27
Kedves öregnek tűnő úr válasza egy oldalas biccentés hátra felé és hátra is nyúl lassan, hogy kinyithassa az ajtót.

Ami tompa kattanással engedelmeskedik a kormányosnak. Így résnyire kipattan a hátsó ajtó, be lehet huppanni igény szerint. A hátsó ülések huzatától különösen megtámad a lerogyhatnék a fáradtságtól, de még legalább addig amíg eljutsz a belső térig muszáj lesz kitartanod.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Szer. Szept. 18, 2013 9:07 am

Érzem, hogy fáradt vagyok, sem a fizikai sem a mentális képességeim nem megfelelőek, mintha valami kimerítő hatás ért volna a kiesett idő alatt. Nem tudom eldönteni, hogy mit gondoljak, egyelőre minden egyes lépésem próbálom rendezni, közben minden erőmmel csak a lényeges dolgokra koncentrálni.
~ Szerencsére a taxis normális, csendes öregnek látszik, nem fog zavarni, és így kevesebb az esély, hogy újabb tünetek következzenek be.
Beszállok a taxiba, még kell egy másodperc, hogy biztos kontrollt szerezzek, de ezután azonnal a lényegre térek.
- Legyen szíves a tizenötödik és a Clement st. sarkára. Ha kérhetem figyeljen hátra is, nem érzem teljesen jól magam, de nem akarok gondot okozni.
Remélem, hogy nem lesz gond az indulásnál, arra koncentrálok, hogy a fáradtság ne vegyen erőt rajtam, és eszméletemnél maradjak, az esetemben ez most kulcsfontosságú.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Szer. Szept. 18, 2013 10:16 am

Mikor beszállsz látod, hogy a taxis kedvesen mosolyog az instrukciókra és a hozzá fűzött magyarázatra. Közben szépen belesüppedsz a kopott bőrülésekbe és otthonos neszeknek tűnnek már csak az indulás zajai. Kattan a taxi óra, felmordul a motor és köhög a sofőr. Érzed ahogy elindul egy kisebb rándulás után a bőrülés. Hallod a papa válaszát:
- Azonnal ott leszünk kisasszony! Jól érzi magát? A szokottnál is fehérebb vagy... - Az utolsó mondatot szinte elviszi egy madár károgása és alig hallatszanak szavak, mielőtt a jelentése épp csak megérinti a tudatodat. Azután rögtön nyikorogva indul felfelé az ablak, hogy kiszorítsa a huzatot.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Pént. Szept. 20, 2013 6:06 am

Ahogy számítottam rá a taxis reakciója szolid és kiszámítható, várható zajok fogadnak a járműben, majd elindul a taxi. Az utolsó mondat után néhány másodpercet várok. Képtelen vagyok megállapítani, hogy tényleg azt hallottam-e amit felfogtam, teljesen logikátlannak tűnik, ráadásul lehet egy újabb kisebb kiesés, ami valami sokkal komolyabbnak a jele. Egyedüli olyan körülmény ami gyanút ébreszt bennem a külső madár hang, a károgás, nem oda illő elemnek tűnik.
~ Egyre kiszámíthatatlanabbak az események, ráadásul látszólag olyan gyorsan és hirtelen követik egymást, elsősorban a kiesett idő miatt, hogy belezavarodok, nem megmagyarázható, nincs olyan hallucinogén tünet amely különösen súlyos következmények nélkül tud ilyet produkálni, érthetetlen. És ez talán már egy érzés, a zavartság. Sokkal... nyomasztóbbnak képzeltem.
Mikor a gondolat menetem végére érek előre nézek, mintha egy pillanatnyi kiesésből térnék vissza és kérdezek vissza.
- Meg tudná ismételni amit utoljára mondott? Nem figyeltem.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Hétf. Szept. 23, 2013 3:35 pm

Rövid csönd követi a kérdésed, két fordulás az utcák rengetegében, majd halkan szólal meg az öreg.
- Nem figyeltek már manapság semmire. Hányan vettétek észre, hogy a jöttünök ismét a kapuitokat ostromolják vagy, hogy egyesek Thor villámaival játszanak. A század viharai elsüketítettek minden másra... - Fáradtan, kissé talán unott hang mesél a vezető ülésből. Majd megrázza magát melletted egy sötét ruhás srác és szárnyak suhogását hallod a mozdulattal. Egy pillanatra mintha az ablakon őszi levegő tépne be, kiráz a hideg. Mégis az otthon friss illatát érzed.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Kedd Szept. 24, 2013 6:21 am

Nem reagálok addig, amíg minden le nem  játszódik körülöttem, a taxis teljesen más hangnemben nyilvánvalóan az északi mitológiára tesz utalásokat, mellett a valóság törvényeinek ellentmondva jelenik meg a fekete alak és újra hallom a szárnyak suhogását. Valamint a hőmérséklet is érezhetően lecsökken. Elég információ gyűlik össze és hirtelen bevillan a felismerés, nincs semmilyen tudatmódosító szer, betegség, külső hatás ami ilyen komplex és ennyire reális képet eredményez, ennyi hatással mindenféle apró jel nélkül. Ez a valóság.
Egyelőre még óvatosan kezelem a helyzetet először oldalra fordulok, hogy a sötét alakot mérhessem végig és legyen tiszta képem, majd ismét a taxist ellenőrzöm. Megvárom, hogy folytatja-e amibe belekezdett, vagy kérdez. Ha nem akkor kezdek csak el reagálni.
- Az állítás helyes, az Egyesült Államok átlagos életkörnyezete elég elszigeteltté teszi a külső kultúrákat, például az északi mitológia ismeretét, logikus, nem meglepő állítás. De megmondaná, hogy mégis mi történik körülöttem? Úgy gondolom magyarázattal tartozik...
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Álom Szer. Szept. 25, 2013 12:32 pm

Az elemző válaszodra szinte "érzed" ahogy elmosolyodik a melletted lévő sötét ruhás alak. Az arcát nem látod mégis valahogy tudod milyen arckifejezés ül az arcán. Nyugodt, elégedett mosoly és távolba meredő tekintet. Károgást hallasz mikor épp ismét a taxis felé fordulnál és akkor már az is mosolyog hátra fordulva. Látod, hogy az út nem változik, a taxióra nem zakatol a végtelenbe.
- Attól ami rád vár nem véd meg cinizmus és gyenge álca.
Most valaki más kezében van a bizonyos végtelen pálca.

De mielőbb beszélj édes anyáddal.Hidegebb a pokol mint valaha.-
A szél az arcodat éri kellemesen, de kezd olyan érzést kelteni mintha elmosná az előtted lévő képet és mögötte valami ismerős várna.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Victoria Spleen Csüt. Szept. 26, 2013 8:29 am

Ahogy oldalra nézek a varjút jelképező alakra és nem látom konkrétan, de felismerem az arckifejezését, realizálom a helyzetet, már többször tapasztaltam ehhez hasonlót, olyan személyek jelenlétét akik jelen vannak de rajtam kívül más nem érzékelheti őket. Mintha egy másik síkon lennének. Ami normális esetben teljesen abszurdnak hangzik, de mégis valóságos. Liz soha nem beszélt ilyenről, és már nem is kötöm feltétlenül a betegséghez. A taxis szavai még zavarosabbak, így nem tudok jó következtetéseket levonni. Eddig még nem kommunikáltam egy ilyen személlyel sem.
~ Soha nem ismertem az anyámat és szinte semmit nem tudok róla. Az északi mitológiai képek ismétlődése nyilván az ő származásához köthető... Kész őrület. Nincs elég információm, lehetetlen helyzet.
Lehunyom a szemem egy pillanatra mikor hideg szél fúj, és mikor kinyitom a világ már elmosódott és egy másik képet látok. Nem vagyok biztos magamban de kezem enyhén magam elé emelem.
- Nem cinizmus volt, egyszerű megállapítás.
Koncentrálok, mentálisan és fizikálisan is egy időben próbálom letörölni a képet, hogy lássam mi van mögötte, mi kezd körvonalazódni a látszaton túl. Az ismeretlentől jobban tartok most mint az ismeretlen megismerésétől, zavaró.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Föld alatt/ Muni Metro Empty Re: Föld alatt/ Muni Metro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.