Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Victoria Spleen lakása

2 posters

Go down

Victoria Spleen lakása Empty Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Victoria Spleen Csüt. Szept. 26, 2013 9:19 am

A Clement street és a 15th Ave sarkán lévő épület harmadik emeletén elhelyezkedő lakás. Victoria állandó otthona.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Victoria Spleen lakása Empty Re: Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Álom Hétf. Szept. 30, 2013 12:38 pm

Magad elé emeled a kezeidet és egy törlő mozdulattal szinte látod ahogy a szemcsékre bomlott képet sodrod szét. Hirtelen párás, meleg levegőt érzel magad körül. Már szinte fullasztóan nedves a körülötted lévő nehéz légkör.
Lassan realizálod az előtted lévő fürdőszoba tükröt. a kezedet a párás rész határán mereven tartod mikor realizálod a helyzetet. Lezuhanyoztál és bár fáradt vagy otthonos frissesség dob fel most egy kicsit. Tudod, hogy mit tettél, de jelenleg kevésbé tűnik valóságosnak mint a taxiban történt beszélgetés.

Mintha létezne mind a kettő változat és mintha egyik sem lenne igazi. A pillanatban még mindenre emlékszel amit a taxiban beszéltél, a válaszokra is, de arra is, hogy a villamosról leszállva hazasétáltál és úgy döntöttél, hogy lezuhanyzol alvás előtt.
Tudod, hogy már besötétedett és emlékszel, hogy nyitva hagytad a hálóban az ablakot szellőztetés céljából.
A döbbenetből pedig az ránt vissza, hogy a zuhanyfüggöny mögött csorogni hallod a vizet, mintha nem zártad volna el rendesen. Vagy csupán megint kilazult a meleg víz gombja.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Victoria Spleen lakása Empty Re: Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Victoria Spleen Szer. Okt. 02, 2013 5:42 am

Ahogy letörlöm a képet az otthonos kép érzete valóssággá válik. Hazaértem és lezuhanyoztam. Olyan információk kerülnek most az emlékeim közé, amelyek jelenléte nem csak teljesen kettős, hanem egyben egymásnak ellentmondó is. Megpróbálom kiválasztani a megfelelő eseménysort, amelynek valószínűsége jóval nagyobb a másiknál, meglepő módon ezúttal a kisebb valószínűségű kép tűnik számomra reálisnak, viszont a másiknak most konkrét eredményét is tapasztalom. Mind a két kép valós volt...
~ Skizofrén, személyiség és tudatzavar, valószínűsíthető. Viszont ilyen formában összekapcsolódó két tudat, eddigi információm szerint egyáltalán nem jellemző, sőt akár kizáró ok is lehet. Ha valóban mind a két valóság megtörtént és nem csak egy komoly kiesés, akkor a helyzet egyelőre még megoldatlan.
Mielőtt továbbvihetném a gondolatmenetet, hallom, hogy a víz újra folyik a zuhanykabinban. Lassan odasétálok és megpróbálom ezúttal rendesen elzárni, majd azután felöltözni és megkeresni a telefonkönyvet.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Victoria Spleen lakása Empty Re: Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Álom Hétf. Okt. 07, 2013 11:52 am

A meleg párás levegőben lassan mozdulsz vissza a zuhanyhoz, hogy elzárd a vizet. A csempe csúszik, a törölköző lazul a testeden, de sikerül eljutni a célig és elfordítod a csapot, nem volt semmi baja. Viszont mikor elereszted a fémet hirtelen úgy érzed, mintha valami megragadna a pillanatban. Szinte megáll az idő, nem lélegzel az elméd lekapcsol a felismerésbe vetett energia mennyiségétől. Nem ismerős az érzés, nem volt még ilyen, valami körbe ölel és nem is igazán húz, de tudod, hogy vinni akar valahova vagy valamikorra. Egy érzés aminek a definiálásához emberi léted során még nem tapasztaltál eleget. A világ egy pillanatra rád tekint és a tekintete kérdő, kicsit unott, de várja a választ.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Victoria Spleen lakása Empty Re: Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Victoria Spleen Kedd Okt. 15, 2013 9:34 am

Ismét nem tudom végrehajtani a tervezett lépéseket, a csapot még elzárom, miközben figyelek, hogy el ne essek véletlenül a kövön, de ekkor megint érzek valamit. Ez most más mint a ködös képek napközben, sokkal komplexebb, és fel sem tudom teljesen fogni. Nem is próbálom, a mai események már kellő hatást gyakoroltak rám.
~ Furcsa, a világ mintha körbe vett volna, és vár valamit tőlem. Nem tudom értelmezni, akkor nem reagálok, már így is sok volt a kiszámíthatatlan esemény.
Kicsit megigazítom magamon a törölközőt, majd oldalra fordulok és lépek egyet, ha képes vagyok ebben az állapotban. Nincs válasz, ez a válasz, nem adok válaszreakciót és várom, hogy mi történik. Zavaros minden, kezd kimeríteni.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Victoria Spleen lakása Empty Re: Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Álom Szer. Okt. 16, 2013 9:58 am

Ellépsz az érzésből, visszazökkensz a fáradtságba és pár lépés után a nappaliba. A szépen bevetett ágy hívogat és a törölköző kényelmetlen ahogy a fürdő után hűvösnek számító nappali kezdi szinte rád fagyasztani. Szinte szelesnek érzed az időt, de a bágyadtságod miatt ez nem olyan kellemes mint lehetne. Idegen, honvággyal telítő érzés a távolba, mint farkas vonítás a pusztán.
Álom
Álom

Hozzászólások száma : 82
Karma : 34
Join date : 2012. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Victoria Spleen lakása Empty Re: Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Victoria Spleen Kedd Okt. 22, 2013 1:55 pm

Kilépek a nappaliba, ahol már hűvösebb van, mivel a légtér nagyobb és nem olyan párás. A törölköző kezd kellemetlenül hűvösnek tűnni. A maradék nedvességet még igyekszem letörölni magamról miközben a szekrényből előkeresek egy kényelmes hálóruhát. Honvágy érzése fog el, ami teljesen váratlan, mivel itthon vagyok. Amint kész vagyok az öltözéssel az egyik ablakhoz lépek és kinézek rajta, a horizontot figyelem, a messzeséget.
~ Ez a nap rengeteg megmagyarázhatatlan eseménnyel volt tele. Olyan mint egy logikátlan útvesztő, amiből nem lehet kijutni. Valakivel beszélnem kell erről, minél előbb, mielőtt valami olyasmi történne, amit nem akarok. Elég veszélyes helyzet. Félek, hogy bármi megtörténhet megfelelő körülmények között.
Mikor kellően fáradtnak érzem magam akkor még iszok egy fél pohár vizet majd az ágyhoz megyek. Lefekszem és az egyik könyvet veszem elő, amit korábban félbehagytam. Szükségem van rá, hogy most egy időre kikapcsoljak alvás előtt. Ha alszok egyáltalán ma éjjel.
Victoria Spleen
Victoria Spleen

Hozzászólások száma : 16
Karma : 16
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : San Francisco

Vissza az elejére Go down

Victoria Spleen lakása Empty Re: Victoria Spleen lakása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.